Felajánlás a ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. makói telephelyétől

Greksza Máté – karbantartási osztályvezető – és Csala Sándor – karbantartás csoportvezető – élen járásával az Apátfalvi Bíbic Óvoda és Bölcsőde Rákóczi utcai telephelyén működő mini bölcsőde csoportunkban megvalósulhatott a három fénycsatorna árnyékolása.

Felajánlás a ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. makói telephelyétől

A cég munkatársai készségesen, önzetlenül ajánlották fel az árnyékolástechnika kialakításához szükséges anyagokat, eszközöket, munkát és időt.

A médiatámogatást köszönöm Pintér Mónika titkársági dolgozónak.

Hálás köszönetemet fejeztem ki magam, a gyermekek és az Apátfalvi Bíbic Óvoda és Bölcsőde dolgozói nevében a ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. makói telephelyén dolgozó vezetőknek és munkavállalóknak.

Luczó Anikó

Nincs elérhető leírás.