Nyári koncert Vikivel

Gyermeknapi rendezvénysorozatunk első állomása volt a „Nyári Koncert Vikivel” című zenés rendezvény. Apátfalva Község Óvodásaiért Közhasznú Közalapítvány támogatta a fellépést, így mindhárom óvoda  gyermekei ingyen vehettek részt a koncerten, amit hálásan köszönünk az alapítványnak.

Nyári koncert Vikivel!

A rendezvény - a vírushelyzetre való tekintettel - az apátfalvi rendőrőrs melletti játszótéren valósult meg. A program előtt lehetőségünk volt játszani, majd megkezdődött a fergeteges koncert. Táncoltunk, énekeltünk, nagyon jól éreztük magunkat. „Vikis” koncerten már többször vettünk részt az évek során és mindig hatalmas élmény a gyermekeknek.

Csenteri Andrea

óvodapedagógus

Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember, gyermek, álló emberek és szabadtéri

Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember, köztük Erzsébet Faragó, gyermek, álló emberek, szabadtéri és , szöveg, amely így szól: „UP REDMI NOTE 9 A1 QUAD CAMERA”